Halatlı Tel Kesme

Halatlı Tel Kesme Giresun ilimizde hizmetinizdeyiz. Halatlı Tel Kesme uygulamalarında Giresun firmamız dört tarafı kapalı betonda bile Merkez için çözüm sunmaktadır.

Halatlı Tel Kesme Giresun, Halat ile beton kesimi, Halatlı Tel Kesme, beton kesme teknikleri arasında kullanılan, Giresun ve Merkez için son teknoloji bir uygulamalardandır. Giresun bölgesindeki çok büyük beton blokların kesimi bu teknikle rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Endüstiriyel tasarımın son harikası bu uygulama Merkez ilçesine kadar ulaşıp diger Alucra, Bulancak, Dereli, Espiye, Eynesil, Merkez, Görele, Keşap, Şebinkarahisar, Tirebolu, Pipaziz, Yağlıdere, Çamoluk, Çanakçı, Doğankent, Güce ilçelerinede aynı hizmet Giresun halat ile beton kesme firmamız tarafından saglanmaktadır. Halatlı veya tel ile kesme olarak adlandırılan bu teknikte, halatın hareketi kesim işlemine imkan sağlamaktadır.

Halatlı Tel Kesme Giresun Halat ile beton kesme makinelerinde, motor ve makaraların, halata devirdayım yapması ile beton parçayı çevreleyen halatın hareketi ile sonuz odaksız kesim sağlanmaktadır.

Firmamız ZirvekarotMerkez uzun yılların tecrübesi ve son teknoloji ürünü makineleri ile, Merkez halat ile beton kesme işlerinizde Alucra, Bulancak, Dereli, Espiye, Eynesil, Merkez, Görele, Keşap, Şebinkarahisar, Tirebolu, Pipaziz, Yağlıdere, Çamoluk, Çanakçı, Doğankent, Güce için sorunsuz çözümler üretmektedir. Giresun Halatlı beton kesim işleri, inşaatlarda bir çok alanlarda kullanılmaktadır.  Halatlı kesme Merkez firmamız uzun yıllardır sektörde beton kesim işlerinde faaliyetlerini yürüten en iyi tel kesme firmalarındandır.

Beton harici, demir, çelik gemi parçalama, uçak parçalama ve endüstriyel tüm imalatlarda kullanılabilmektedir. Tel kesme Merkez firmamız ile projelerinizde çözüm ortağınız olarak, müşteri memnuniyeti ilkesi göz önünde tutularak, telkesme, halatlı, Halatlı Tel Kesme, betonkesme, Halatlı Tel Kesme Giresun faaliyetlerini artırarak sürdürmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller